+48 509 186 566
 jogaolek@gmail.com

 

JOGA OK STUDIO

ul. Łukasiewicza 37a

35-604 Rzeszów

 

Wpłaty gotówką na recepcji lub na rachunek:

Strefa SI Aleksander Konopek, Mbank 70 1140 2004 0000 3202 5121 4843

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

08 lutego 2024

Warsztat Blizna Cesarzowej

Warsztat Blizna Cesarzowej to spotkanie dedykowane Kobietom z doświadczeniem porodu poprzez cesarskie cięcie. Program warsztatu został starannie przygotowany pod kątem merytorycznym tak, aby w praktyczny sposób wesprzeć te z Was, które potrzebują spotkania, wsparcia i zaopiekowania się tematem Ciała po cesarskim cięciu.Uwaga ! W zakres warsztatu nie wchodzi badanie z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.

Lutową edycję dedykujemy tym Uczestniczkom, których blizna ma od 8 tygodni do 8 miesięcy i jest tzw. blizną młodą. Te ramy czasowe pozwolą nam na bezpieczną, łagodną i dostosowaną do czasu gojenia pracę z obrazem własnego Ciała, z ruchem -tj. łagodna gimnastyka, ruch prowadzony rytmem oddechu.
 
Podczas warsztatu możesz spodziewać się:
- łagodnej gimnastyki w obszarze miednicy, kręgosłupa i klatki piersiowej, (na macie z piłką i pomocami),
- relaksującej praktyki z mapowaniem i czuciem ciała,
- części teoretycznej dotyczącej budowy i regeneracji obszaru blizny oraz łagodnych technik manualnej pracy z blizną (jeśli tego potrzebuje),
- konsultacji stanu i wyglądu blizny oraz indywidualnie dobranej pracy manualnej z blizną (cena warsztatu zawiera fachowe, jednorazowe podklejenie taśmą kinezjologiczną o ile blizna tego wymaga)
- spokojnej, stopniowej eksploracji ciała poprzez ruch, spotkanie z drugą osobową w warsztatowym kręgu,
- interesującej i przyjemnej arteterapii i aromaterapii,- nauki relaksacji poprzez techniki automasażu twarzy, akupresury ucha i stóp,
- rozmowy, śmiechu i zrozumienia,- podczas warsztatu przewidujemy przerwy dostosowane do potrzeb Uczestniczek, o godzinie 12:30 dłuższa przerwa.
 
Na warsztat zabierz ze sobą ciepły napój w termosie, chustę lub ulubiony pled do otulenia ramion, ciepłe skarpety lub miękkie buty na zmianę. Zajęcia odbywają się w sali do jogi na pierwszym piętrze budynku. Sala jest ogrzewana a otulacze służą jedynie do zwiększenia osobistego komfortu.
 
Czas trwania warsztatu: 10:00 - 14:30 - sobota 24.02.2024
 
Przewidujemy i planujemy kolejną edycję warsztatu Blizna Cesarzowej, która dedykowana będzie Osobom z blizną bardziej dojrzałą - od 1 roku po porodzie. Na kolejny warsztat zapraszamy również Panie z bliznami wieloletnimi, które chciałby miło spędzić czas w kobiecym gronie i popracować z tymi obszarami ciała, na które wywarła swój wpływ blizna po cesarskim cięciu.
 
Opłata za warsztat (330 zł) - zadatek 100 zł płatny z góry na konto Studia: 70 1140 2004 0000 3202 5121 4843, reszta czyli 230 zł w dniu warsztatu w Joga OK Studio, Rzeszów, ul. Łukasiewicza 37a, tel. 509186566
 
UWAGA - Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy i rezerwację miejsc poprzez wpłatę zadatku w Studio do dnia 19 lutego 2024.
 
Zastrzegamy możliwość odwołania wydarzenia w przypadku niedostatecznej ilości zapisanych chętnych (minimalna to 4 osoby aby warsztat się odbył), wówczas opłata zostanie zwrócona w całości.
 
O instruktorkach:
 
Wioletta Weronika Wynar: dyplomowana muzykoterapeutka, terapeutka mięśni dna miednicy, providerka TRE, doula, doradczyni żywieniowa i suplementacyjna. Miłośniczka przyrody i aromaterapii. Współtworczyni warsztatu „Kobiecy relaks na łonie natury”. Kobieta dojrzała, po przejściach Z doświadczenia wie, ile kłopotów może przysporzyć niezaopiekowana blizna i, że nigdy nie jest za późno na pracę z nią. W razie pytań dotyczących warsztatu: 605 981 118
 
Dorota Rajchert: masażystka, arteterapeutka i terapeutka zajęciowa, licencjonowana instruktorka Integracyjnej Terapii Blizn podczas szkoleń dla fizjoterapeutów w całej Polsce. Posiadaczka blizny po cesarskim cięciu i wielu innych blizn. Pomaga zaadaptować i przyjąć wszelkie dodatkowe okna i drzwi, które przydarzyły się Ciałom. dorotarajchert.pltel w sprawie pytań dotyczących warsztatu blizn: 512 273 633