+48 509 186 566
 jogaolek@gmail.com

 

JOGA OK STUDIO

ul. Łukasiewicza 37a

35-604 Rzeszów

 

Wpłaty gotówką na recepcji lub na rachunek:

Strefa SI Aleksander Konopek, Mbank 70 1140 2004 0000 3202 5121 4843

 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

04 października 2021

AERIAL YOGA

Już od października uruchamiamy kolejną nowość w jogowych klimatach Rzeszowa. 

 

Coś więcej niż klasyczna joga! Aerial....

 

Czym jest aerial joga? To praktyka, którą wykonujemy z wykorzystaniem hamaków z miękkiej ale wytrzymałej tkaniny zawieszonych pod sufitem naszego studia. Hamak zapewnia podparcie dla ciała, umożliwia osiągnięcie stanu odprężenia. Wymagająca praca z ciałem również ma miejsce. Z czasem zaczynacie wykonywać coraz bardziej zaawansowane ćwiczenia i odrywacie się od podłogi.

 

Choć lista korzyści płynących z praktykowania aerial jogi jest naprawdę imponująca, należy przede wszystkim dodać, że przeniesienie praktyki z maty w powietrze i praca z grawitacją jest doznaniem absolutnie spektakularnym. Możliwość doświadczenia pozycji nieosiągalnych w statycznej praktyce na macie i świetna zabawa, gwarantowane!

 

Zajęcia poprowadzi Magda Kasprzyk, certyfikowana instruktorka Vinyasa i Aerial jogi, która swoją przygodę na macie zawdzięcza między innymi swojej przeszłości tanecznej.

 

Subtelna praca z ciałem, nieustanne poszukiwanie płynności ruchu i spójności każdej chwili, dynamiki ruchów ze spokojem umysłu pozwalające zachować homeostazę między ciałem a umysłem, to dla niej kwintesencja Vinyasa jogi. 

 

Bez reszty zakochana w Aerial jodze ze względu na jej różnorodność, połączenie jogi, stretchingu, pilatesu, tańca, akrobatyki oraz możliwości pracy z grawitacją – energetyczny pierwiastek flow gwarantowany!

 

Zajęcia w środy: 19.30 - 20.30 i piątki 18.00 - 19.00

 

Czytaj więcej o aerial jodze